Co je WanderLost?

WanderLost je karetní hra, která bude skvělým společníkem na jakékoliv cestování. Ať už doma nebo v zahraničí, díky WanderLostu spontánně prozkoumáte místa, o kterých jsi ani nevěděli, že existují. 

A vejde se do jakékoliv kapsy!

Myšlenkou celé hry je ztratit se a objevit nová místa. To je i naše motto. Žijeme ve světě navigací a GPS, jen se plánovaně, někdy až stereotypně, přesouváme z bodu A do bodu B.

Co takhle to narušit a zažít něco nového? 

Hra obsahuje karty s úkony, které Vás nasměrují k novému objevování. Ať už je to jednoduchý úkol jako "Odbočte vpravo", či spontánní "Nastupte na první MHD, které pojede a svezte se 3 zastávky", nebo vystoupení z komfortní zóny "Zeptejte se prvního člověka, na kterého narazíte, na další směr".
 
Díky naší hře už nemusíte řešit cíl cesty. Prostě jen začněte a bavte se neznámým. Nechte se vést dalším tahem a uvidíte, co zažijete. Kdo ví, třeba se při hraní seznámíte a získáte tak (další) spoluhráče. Nikdy nevíte, co Vám vstoupí do cesty.

Kdo za tím stojí?

Už nás nebavilo chodit podle vyznačených cest a předepsaných doporučení v průvodci.
A tak jsme si vymyslely vlastní způsob, jak se ztratit a užít si to.

 Ahoj,

jsme Melinda a Kristina
Dvě neposedné kamarádky, které se rády toulají po světě. Jestli to cítíte podobně, neváhejte a kupte si Wanderlost. Objevte neobjevené a užijte si při tom spoustu zábavy, ať už sami/y nebo s přáteli.

 

Tisk a kompletace

Společnost Hrací karty 1884, s.r.o. je hrdým pokračovatelem historie již více než 130-ti leté tradice výroby karet s typickým koníkem. Standardní hrací karty, reklamní hrací karty, ale i pexesa a pivní tácky vyrábí s použitím kvalitních a speciálních materiálů, které vždy vedou k perfektnímu a originálnímu výsledku. Toto vše ruku v ruce s týmem lidí, které vyrábět hrací karty opravdu baví, dává naději, že tradice výroby tradičních hracích karet v České republice zůstane zachována.

A proto jsme rády, že i my můžeme spolupracovat právě s firmou Hrací Karty 1884 s.r.o. Víme, že na kvalitu se můžeme spolehnout.

MATERIÁL KARET:
Karetní karton

  • speciální vrstvený karton s neprůhlednou prostřední vrstvou

  • potřebná tuhost

  • oboustranný bílý nátěr

  • speciální karetní lak

  • recyklovatelný